Arhitektoniskais

Arhitektoniskais betons

Arhitektoniskais betons ir dizaina līdzeklis mūsdienu arhitektūrā, lai radītu sev vēlamo izkārtojumu un noskaņu. Tas var būt neatsverams līdzeklis estētiskam, elegantam, dekoratīvam, neparastam vai pat drosmīgam dizainam.

Betons kā celtniecības materiāls ir unikāls ar plašajām izmantošanas iespējām un apstrādes daudzveidību, līdz ar to tas ir izmantojams gandrīz jebkādiem celtniecības darbiem.

Piemēram, arhitektonisko betonu var izmantot teritorijas labiekārtojumā, grīdu, interjera un eksterjera elementos, kāpņu, žogu, kamīna izgatavošanai. Arvien vairāk tas tiek novērtēts tieši pilsētvides dizainā.

Gadu laikā uzkrātā pieredze ļauj īstenot visdažādākās pasūtītāja un arhitekta idejas, neatkarīgi no sarežģītības, formas, izmēriem, virsmas tekstūras un krāsas.

Lietas betona plātnes

Jaunums

Plašs izmēru, krāsu un apdares veidu klāsts

Pieredze ļauj īstenot visdažādākās idejas

Betons ir lielisks celtniecības un apdares materiāls, neatkarīgi no sarežģītības, formas, izmēriem, virsmas tekstūras un krāsas - varam īstenot.

Ja esat sapņojuši par kādu interjera vai dizaina elementu no betona vai arī plānotajā projektā nepieciešams izgatavot jaunu dekoratīvi plastisko detaļu – lieliski, mēs varam palīdzēt, jo ražojam pēc pasūtījuma.

Ražojam pēc pasūtījuma

Lai noskaidrotu iespējamās izmaksas un izgatavošanas laiku sazinieties ar mums vai aizpildiet zemāk pievienoto formu.

Aizpildot formu, īsi norādiet svarīgāko informāciju, un, ja iespējams, pievienojiet rasējumu vai uzskates materiālu. Mēs iespējams ātri sagatavosim piedāvājumu un sazināsimies ar Jums.