Atskats uz konferenci “Dārzu Māksla 2024”

Iedvesma svaigā idejām

2024. gada. 9. martā, Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā norisinājās pirmais šāda veida pasākums Latvijā – konference “Dārzu Māksla 2024”. Notikums, kas sāka jaunu lappusi Latvijas dārzkopības nozarē, pulcējot vairāk nekā 450 dārza mīļotājus, entuziastus un profesionāļus vienuviet. Šī bija konference – iedvesmas un zināšanu platforma, kurā dalījās gan vietējie, gan ārzemju nozares profesionāļi.

Pieredzes un zināšanu apmaiņa

Konference visas dienas garumā dalībniekiem piedāvāja bagātīgu programmu, kas ietvēra iedvesmas lekcijas, praktiskus padomus un detalizētu ieskatu dārzkopības jaunākajās tendencēs. “Dārzu Māksla 2024” piedāvāja dažādu tēmu lekcijas un meisterklases no gan vietējiem, gan starptautiskiem nozares ekspertiem. Starp tiem bija Evely Ustav no Igaunijas, kura dalījās savā pieredzē par ilgmūžīgu un krāšņu stādījumu dizainu, Vaiva Maroziene no Lietuvas, kas sniedza praktiskus padomus par dārzu veidošanu, kurš nav jālaista, un Šarunas Kasmauskas, kas dalījās stāstā par japāņu dārza izveidi Kretingā.

Atbalsts un dalība

“Aizputes Betons” bija viens no šīs konferences atbalstītājiem. Mūsu dalība bija ne tikai atbalsts, bet arī iespēja iepazīstināt konferences apmeklētājus ar mūsu betona izstrādājumiem, kas spēj piešķirt unikalitāti un papildus vērtību ikvienā dārzā. Mūsu stendā bija iespējams aplūkot produkcijas paraugus un klātienē apspriesties ar uzņēmuma pārstāvjiem par idejām kā arī pārliecināties par vērtību kādu rada betona plāksnes un elementi.

Nākotnes perspektīvas

Ceram, ka konference “Dārzu Māksla 2024” kļūs par gaidītāko notikumu un tradīciju Latvijas dārzkopības nozarē. Tā ir platforma, kas ne tikai veicina zināšanu un pieredzes apmaiņu, bet arī stiprina kopības sajūtu starp nozares profesionāļiem un entuziastiem. Mēs esam pateicīgi par iespēju būt daļai no šī notikuma un gaidām nākamo gadu ar lielu aizrautību.

Pateicība un iedvesma

“Aizputes Betons” komanda izsaka pateicību organizatoriem par uzaicinājumu piedalīties un visiem konferences dalībniekiem par ieguldījumu nozares attīstībā. “Dārzu Māksla 2024” apliecināja, ka kopīgās pūles un aizrautība var radīt izcilus notikumus un veicināt nozares attīstību. Mēs lepojamies būt daļa no šī notikuma un arī turpināsim atbalstīt iniciatīvas, kas veicina nozares attīstību Latvijā.