Lego bloki ražotnē

Lego bloki ražotnē

Betonu lego tipa bloku sistēma ir multifunkcionāls un ērts celtniecības risinājums, ko var izmantot, lai būvētu visdažādākā veida objektus. Betona lego tipa bloki ir lielisks celtniecības risinājums, jo tos iespējams vienkārši salikt un no tiem veidot objekta vēlamo formu, izmēru vai rakstu. Mūsu klients, minerālmateriālu ražotnē lego blokus izmanto materiālu glabāšanai un nodalīšanai.

Lasīt vairāk icon

Piebraucamais ceļš pie jūras Lilastē

Piebraucamais ceļš pie jūras Lilastē no industriālajām betona plātnēm IBP 3000 Plus. IBP 3000 Plus plātnes izmērs 3000 × 2000 × 180 mm ar dubultu armatūru. Betona plātnes tiek ražotas no C35/45 betona klases un dubultā armētas ar 10 mm režģi. Plātnei ražošanas procesā iestrādātas mehāniskās pacelšanas ligzdas, kas nodrošina plātņu vieglu, ērtu un ātru […]

Lasīt vairāk icon

Tipveida sienas paneļi

Skābbarības bedres paneļi ir tipveida sienas paneļi, kas tiek izgatavoti no sulfātizturīga cementa, kas nodrošina augstu ķīmisko izturību, savukārt 10 mm stiegrojums, veidots, izmantojot siešanas paņēmienu, nodrošina konstrukcijas izturību. Tipveida sienas paneļus pamatā izmanto skābbarības uzglabāšanai, bet ne tikai.

Lasīt vairāk icon