Komandas darbs atzīts ar balvu “Biznesa lepnums 2023”

Šī gada 20. jūnijā Spīķeru koncertzālē norisinājās uzņēmumu gada balvas pasniegšanas pasākums “BIZNESA LEPNUMS 2023”, ko rīkoja populārais interneta žurnāls “iBizness“. Šajā pasākumā tika godināti uzņēmumi trīs kategorijās: “Mikrouzņēmums”, “Mazais uzņēmums” un “Pirmais miljons”.

Ar lepnumu varam paziņot, ka SIA “Aizputes betons” ieguva balvu kategorijā “Pirmais miljons”!

Balvas “Biznesa lepnums” mērķis ir aktualizēt tieši mazajiem uzņēmumiem aktuālos jautājumus par uzņēmējdarbības un likumdošanas vidi Latvijā, kā arī godināt mazos uzņēmumus, kas veiksmīgi darbojas savā jomā. Tas ir nozīmīgs notikums, kurā tiek apbalvoti uzņēmumi, kas ir panākuši izcilus rezultātus savā jomā un ir ieviesuši inovatīvus risinājumus.

Saņemot balvu, SIA “Aizputes betons” direktore Lida Trinīte minēja: “Šī balva ir komandas darbs. Tas ir apbalvojums darbiniekiem, tātad, kaut ko mēs darām pareizi.”

SIA “Aizputes betons”, šī balva ir atzinība par mūsu neatlaidību, komandas darbu un augstas kvalitātes produkciju. Tas ir komandas sasniegums, un mēs lepojamies ar to, ka mūsu darba rezultāti ir novērtēti un atzīti. Šī balva ir lielisks stimuls turpmākajai izaugsmei un sasniegumiem.

Mēs gribam pateikties mūsu lieliskajai komandai, kas ir devusi ievērojamu ieguldījumu mūsu panākumos, kā arī mūsu Klientiem, kas novērtē kvalitāti, servisu un kopējo pieredzi. Tāpat arī vēlamies pateikties interneta žurnāla “iBizness” organizēto pasākumu un, protams, arī pasākuma atbalstītājiem: “Lursoft”, “Attīstības finanšu institūcija Altum”, komunikāciju aģentūra “A.W.Olsen & Partners”, Latvijas Biznesa savienība, “AD REM Auto”, “Elvi”, “AlkOutlet”, Mālpils muiža, kā arī informatīvais atbalsts: “LETA”, Rēzeknes novads, Smiltenes novads, Bauskas novads, Valkas novads, Dobeles novads.

Balva “Biznesa lepnums” ir iedrošinājums mums turpināt virzīties uz priekšu, piedāvāt inovācijas un risinājumus mūsu nozarē.