Jaunums industriālo betona plātņu sortimentā

Industriālo betona plātņu sortimentā – Aizputes Betons šosezon ieviesa jaunu produktu IBP 3000R, kas tika pielāgots mūsu klientu vajadzībām. Jaunās plātnes ir lielizmēra, dubultā armētas un paredzētas lielām slodzēm, tādējādi nodrošinot papildu izturību un izmantošanas iespējas.

IBP 3000R

IBP 3000R plātne ir 3000x3000x140mm izmērā, ar rievotu virsmu un mehāniskām pacelšanas ligzdām, kas nodrošina ātru un ērtu uzstādīšanu, kā arī demontāžu, ja tas būs nepieciešams. Tā ir izgatavota no C35/40 betona klases, kas nodrošina augstu izturību pret slodzēm un izmantojot dubulto armējumu, tā kļūst vēl izturīgāka. IBP 3000R plātne ir ideāli piemērota kā pagaidu segums būvlaukumos, piebraucamajiem ceļiem, novietnēm, ražošanas zonām u.tml.

Turpmāk industriālās betona plātnes būs pieejamas trīs izmēros IBP 2000, IBP 3000 un IBP 3000R, kas atšķiras ar izmēriem, armējumu un virsmu. Visas plātnes ir izgatavotas no C35/40 betona klases un ir armētas ar 10 mm armatūras režģi. Turklāt, IBP 3000R ir dubultā armēta, kas nodrošina papildus izturību pret slodzēm, savukārt rievotā virsma nodrošina labāku saķeri.

Šīs plātnes tika īpaši izstrādātas sadarbojoties ar Latvijas lielākajiem kūdras ražotājiem, lai tās kalpotu par efektīvu risinājumu Latvijas lielākajos kūdras purvos.

Šāda veida plātnes ir lielisks investīciju objekts, jo tās var izmantot dažādiem mērķiem, bet gadījumā, ja vairs nebūs nepieciešamas, tās būs pieprasītas arī otrreizējā tirgū. Iegādājoties IBP 3000R plātni, Jūs iegūsiet ne tikai uzticamu un izturīgu produktu, bet arī investīciju, kas jums atmaksāsies ilgtermiņā.

Aizputes Betons – uzņēmums ar vēsturi un vērtībām

AAizputes Betons – ražotne ar vēsturi. Betona izstrādājumi šeit tiek ražoti jau kopš 1958. gada un līdz šodienai ražotne ir saglabājusi savas pozīcijas kā vadošais betona izstrādājumu ražotājs Kurzemes reģionā. Uzņēmums strādā ar augstas kvalitātes materiāliem un piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp arī dažādus industriālos betona produktus, kā betona plātnes, FBS, lego tipa blokus, kā arī aku grodus un ar tiem saistītos produktus.