Atjaunots Kuldīgas 1905. gada parks

Kuldīgas 1905. gada parks ir viena no pilsētas ikoniskajām vietām, kas nesen piedzīvoja apjomīgu atjaunošanu. “Aizputes Betons” ar arhitektoniskajām betonu plātnēm bija daļa no šī projekta.

Pašvaldības būvniecības iecere tika veiksmīgi īstenota, un strūklakas un tās apkārtnes atjaunošana tika pabeigta 2023.gada 20. aprīlī. Projektā tika atjaunots strūklakas baseins un podests, un tika veiktas izmaiņas strūklakas vadības mehānismā un ūdensapgādes sistēmā. Ierīkots arī papildu apgaismojums, kas papildus izgaismos un akcentēs skulptūras un baseina skaistumu. Parka teritorija ap strūklaku tika sakārtota un apstādīta ar ziediem un krūmiem, kas atspoguļo Kuldīgas dabas skaistumu un piedāvā dažādas krāsu koncepcijas atkarībā no sezonas.

Projektu izstrādāja SIA “Zala Landscape Architecture”, būvuzraudzību nodrošināja IK “FM grupa”, bet būvdarbus veica SIA “AB Būvniecība”. Atjaunotā tēlnieces Līvijas Rezevskas strūklaka “Meitene ar ūdens trauku” ir liels ieguldījums Kuldīgas pilsētai, tās iedzīvotājiem un viesiem.

Arhitektoniskās betona plātnes – estētiskam un elegantam dizainam

Parka segums no Aizputes Betons arhitektoniskām plātnēm

Mēs, “Aizputes Betons” komanda, esam gandarīti par iespēju būt daļai no šī projekta un piedalīties Kuldīgas pilsētas vides uzlabošanā.

ATKLĀJ ATJAUNOTO TĒLNIECES L. REZEVSKAS STRŪKLAKU 1905. GADA PARKĀ KULDĪGĀ