Jaunā ražošanas sezona

Lai arī Aizputes Betons jau ir pazīstams kā Kurzemes reģionā vadošais uzņēmums, kas ražo dažādus betona izstrādājumus, šīs sezonas sākums ir piesaistījis uzņēmuma produkcijai interesi arī no citu reģionu lauksaimniekiem, ražojošiem uzņēmumiem un būvniekiem.

Lielizmēra betona plātnes – ideāls risinājums dažādiem mērķiem

Viens no uzņēmuma Aizputes Betons pēdējā laikā populārākajiem izstrādājumiem ir lielizmēra betona plātnes, kuras ir armētas un ar iestrādātām mehāniskajām pacelšanas ligzdām. Šīs ligzdas nodrošina iespēju ērti un ātri uzstādīt plātnes, kā arī demontēt tās, kad vairs nav nepieciešamas. Šāda veida plātnes ir lielisks investīciju objekts, jo tās var tikt izmantotas dažādiem mērķiem, piemēram, kā pagaidu segums būvlaukumos, piebraucamajos ceļos, novietnēs, ražošanas zonās un citur. Betona plātnes ir paredzētas lielām slodzēm un dažādiem mērķiem, tās kalpos ilgus gadus, bet ja tās vairs netiek izmantotas un nav vajadzīgas, tad tās vienmēr būs pieprasītas arī otrreizējā tirgū.

Lego tipa betona bloki – montāžas ātrums un plašas dizaina iespējas

Turklāt Aizputes Betons piedāvā arī betona lego tipa blokus, kas ir ļoti populāri pēdējā laikā. Lego bloki ir vienkārši montējami un tos var izmantot gan vienkāršu, gan sarežģītu konstrukciju projektos. Turklāt ar blokiem iespējams veidot dažādas formas un izmēra konstrukcijas. Šīs blokus var lietot daudzās nozarēs, piemēram, celtniecības, lauksaimniecības, ostu darbībā, loģistikas, transporta un daudzās citās jomās.

Jaunumi no Aizputes Betons – kas gaida šajā sezonā?

Lai gan Aizputes Betons jau piedāvā plašu produktu klāstu, uzņēmums turpina izstrādāt jaunus produktus un pielāgot arī esošos klientu vajadzībām. Arī šosezon ir gaidāmi jauni produkti, kas tiks ieviesti uzņēmuma produktu klāstā. Atgādinam, ka betons kā celtniecības materiāls ir unikāls ar plašajām izmantošanas iespējām un apstrādes daudzveidību, līdz ar to tas ir izmantojams gandrīz jebkādiem celtniecības darbiem. Pieredze ļauj īstenot visdažādākās idejas – neatkarīgi no sarežģītības, formas, izmēriem, virsmas tekstūras un krāsas – varam īstenot. Ražojam pēc pasūtījuma, lai noskaidrotu iespējamās izmaksas un izgatavošanas laiku sazinieties ar mums!