Kauguru atpūtas parkā Aizputes Betona ražotie betona elementi

Investējot gandrīz deviņus miljonus eiro, Jūrmalā tapis Kauguru atpūtas parks, kas ir labiekārtota atpūtas, sporta un pastaigu vieta gandrīz četru hektāru platībā. Jaunatklāto parka teritoriju rotā arī SIA Aizputes Betons ražotie arhitektoniskie betona elementi.

Aizputes Betona komanda jau no pašiem projekta pirmsākumiem iesaistījās un patstāvīgi strādāja kopā ar arhitektiem un būvnieku, lai atrastu labāko risinājumu.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kauguru-parks-Juramala_Aizputes-Betons_arhitektoniska-betona-elementi_1-1024x768.jpg

Kauguru parks Jūrmalā, atklāts 27.augustā

Parkā ierīkotas sporta un aktīvās atpūtas zonas, āra trenažieru laukums 570 kvadrātmetru platībā, basketbola laukums un laukums slidotavai. Jauniešu sportiskajām aktivitātēm izbūvēts skeitparks 915 kvadrātmetru platībā ar 350 kvadrātmetru plašu nojumi.

Mazākajiem parka apmeklētājiem pieejami rotaļu laukumi kopumā 1240 kvadrātmetru platībā. Zaļās zonas parkā veido 61% no kopējās parka teritorijas, ierīkots dekoratīvs rododendru dārzs ar dīķi, iekārtota arī pikniku zona gandrīz 500 kvadrātmetru platībā.

Veidojot parka labiekārtojumu, iestādīti gandrīz 400 skuju kokaugu, tajā skaitā 200 kalnu priedes, kadiķi, vairāk nekā 1300 lapu kokaugu, tostarp mandeles, lazdas, rododendri, hortenzijas, grimoņi, spirejas, kā arī vairāk nekā 2000 dažādu ziemciešu.

Būvdarbus veica SIA “Merks”, būvuzraudzību nodrošina SIA “RS būvnieks”, būvprojekta izstrādi veica un autoruzraudzību nodrošina SIA “K Idea”.

Betona elementu foto no atpūtas parka Kauguros

Video: Atklāj 3,8 ha plašo Kauguru atpūtas parku

No ražotnes foto arhīva