Populārie lego tipa bloki

Sākot ar 2022. gada jūliju SIA “Aizputes betons” saviem klientiem piedāvā Lego tipa blokus. Šobrīd piedāvājam Eiropā populārāko un universālāko bloku izmēru, kas ir 1800x600x600 mm izmērā.

Lego tipa bloki ir plaši pielietojami

Lego tipa bloki ir plaši pielietojami un paredzēti, piemēram:

  • angāru būvniecībai – sienu, pagaidu novietņu izbūvei, izcili piemērots risinājums ostām, lauksaimniecības ēkām, ražotnēm un noliktavām;
  • atbalsta sienām – starpsienu izbūvei beramajām krāvām, kā metāllūžņiem, granulām, graudiem, šķeldai, inertajiem materiāliem;
  • inženierbūvēm – pamata bloku aizstāšanai, betona barjerām un norobežojošajiem elementiem;
  • pilsētvidē – atbalsta sienām, nogāžu stiprināšanā, skaņas barjerās;
  • un vēl citiem pielietojumiem.

Mēs garantējam sava produkta augstus kvalitātes standartus, jo ražošanā tiek izmantotas Latvijā iegūtas, augstas kvalitātes, sertificētas izejvielas, kā arī ražošana tiek veikta vienā lējumā no augstas kvalitātes betona klases. Svarīgi piebilst, ka viss ražošanas process ir sertificēts.

Jau uzsākot piedāvāt šos lego tipa blokus, esam saskārušies ar lielu interesi par produktu no Kurzemes reģiona zemnieku saimniecībām. Ir saņemti arī pasūtījumi vairākus mēnešus uz priekšu, tādēļ vēlamies teikti lielu paldies par to, ka novērtējat mūsu uzņēmuma produkta kvalitēti, servisu un kopējo pieredzi.